Celkový počet hodin: 150
Dokončení: 2 – 6 měsíců
Cena: 30 000 Kč

Tento program kombinuje dvě tradiční dovednosti důležité pro transformaci zdraví a zdravotního stavu osoby. Čínská astrologie identifikuje životní lekce každého jedince a využívá mocné způsoby Feng Shui k harmonizaci jedinečné povahy každé osoby. Tento přístup se liší od většiny škol Feng Shui, které dělají pro všechny lidi stejná obecná doporučení. Principy jsou založeny na porozumění silám přírody – jinu a jangu a 5 obdobím, která lidi ovlivňují jedinečnými způsoby.

Absolventi kurzu získají odbornou znalost v poskytování konzultací pro domácnosti a firmy. Seymourův přístup integruje zdravotní stav klientů s životními poučeními podle čínské astrologie, s tradičními světovými stranami kompasu „Ba Gua“. Tento přístup se v moderních kurzech Feng Shui zřídka zahrnuje. Ctění osobních zdravotních tendencí při orientaci prostoru podle denních cyklů přírody spouští hluboké změny v jedinci nebo rodině, která následuje jeho doporučení.

12 h  —  Čtení těla

20 h —  5 elementů, makrobiotika, tradiční čínská medicína (TCM)

4 h — Léčení dlaněmi a 7 čaker

14 h — Principy a praktiky čínské astrologie a Feng Shui

50 h — Diplomová práce, ve které studenti(-ky) analyzují domovy a/nebo kanceláře 3 – 5 klientů, a vytvoří doporučení založená na výše zmíněných principech. Seymour bude konzultovat s každým studentem(-kou) jejich analýzu, diagnostiku a doporučení.

Most Recent Projects
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Start typing and press Enter to search