Aromaterapeut (eastwest-aromatherapist)
Počet hodin: 100

Dokončení: 6-24 měsíců
Cena: 20 000 Kč 

Prastaré systémy zdraví jako je ajurvéda tvrdí, že zvuk dechu je znázorněn slabikami SO (vdechnout) a HA (vydechnout). Zaposlouchejte se do svého dechu. Slyšíte podobnost mezi těmito slabikami a vaším nádechem a výdechem?

Škola S chool OH ealing A rts zahrnuje tuto životně důležitou část dechu ve jméně školy, ve sloganu „inspirující“ (vdechující) cestu celostního léčení a v našich hodinách aromaterapie, výrobcích a službách.

iSOHA aromaterapeut se učí posuzovat každého klienta z hlediska jeho zakořeněných konstitučních vlivů (prenatální a 0-24 roků), ale i nedávných deních podmínkách klienta (od 24 roků do přítomnosti). Zahrnuty jsou také lekce o genetice, energiích. K poznání člověka na hlubší úrovni je třeba důkladné vzdělání v oblasti působení přírodních sil (které jsou v čínské medicíně zastoupeny modelem yang/yin, 5 elementů a v ajurvédě jsou to Dóši – Vata, Pitta a Kapha). Toto komplexní osobní porozumění napomáhá aromaterapeutovi, aby klientům dával doporučení na míru, namísto pouhých rad ohledně jejich symptomů. Takže namísto toho, aby SOHA aromaterapeut poradil klientovi řekněme eukalyptus na bronchitidu, terapeut doporučí směs esenciálních olejů, do nichž zahrne datum narození, jeho životní styl, ale i životní styl jeho předků nebo dokonce karmické vlivy.

 Produkty:

SOHA bio esenciální oleje jsou směsi, které spojují individuální tělesnou konstituci a kondici každé osoby. Podle starověké čínské filosofie rostlinné oleje působí na jinovou podstatu lidské životní síly. Spojením čichu a životně důležitého dechu dochází k povzbuzení a pročištění krve, takže s každým nádechem a výdechem za působení esenciálních olejů dochází k hojení a uzdravování. Jak dlouho můžeme žít bez nádechu kyslíku? 70% všech toxinů jsou vydechovány a transformují se na CO2.
eastwest-aromatherapist

Pokud máte pocit, že by vám aromaterapie mohla pomoci nebo že byste se ji rádi naučili a pomáhali tak druhým lidem tímto uceleným přístupem, podívejte se na řadu našich produktů. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku jako klient nebo se přihlaste k výuce celostního léčitele, který spojuje starověké systémy energií se západní výživou a bylinkami.

 

Most Recent Projects
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Start typing and press Enter to search