chi-kung-instruktor
Počet hodin: 100

Dokončení: 6-24 měsíců
Cena: 20 000 Kč 

chi-kung-instruktor: 200 hodinový program Chi Kung instruktor(-ka) připravuje studenty(-ky) vyučovat jeden z nejefektivnějších a nejpopulárnějších cvičebních systémů pro vytvoření vitálního zdraví a dlouhověkosti. Těchto 25 cviků kombinujících nastavení těla, hluboký dech a klidný vyrovnaný stav mysli pomáhá lidem v Číně již tisíce let a během posledních 50 let se stává velmi populární v USA i mezinárodně. ISOHA trénink Chi Kungu je vyučován a supervizován Seymourem Koblinem a jeho certifikovanými instruktory. Seymour Koblin byl v učení u velkého mistra C. K. Chu od r. 1978 a pokračoval ve studiích do smrti Sifu v r. 2013.

Popis programu

Vyučované dovednosti kombinují Tai Chi Chuan, Chi Kung (Trénink životní síly), Nei Kung (Trénink vnitřní Chi) ,Učitelská praxe/učednictví a taoistickou meditaci.

70 h  —  Chi Kung (Trénink životní síly), Nei Kung (Trénink vnitřní Chi), Tai Chi Chuan, taoistická meditace

15 h  —  Čtení těla

15  h —  Komunikace

 

Instruktorský trénink je program založený na zdatnosti, který je vyučován mezinárodně. Různí studenti budou vyžadovat různou kombinaci kurzů, malých skupin a individuálních lekcí u Seymoura Koblina a jeho certifikovaných instruktorů(-ek).  Tento 200 h program je také nabízen ve variantě privátního studia a využívá metody dálkového studia (Skype nebo jiné video služby, audio a video nahrávky). Před obdržením certifikátu budou studenti(-ky) zkoušeni a přezkušováni, pokud to bude nutné, v závislosti na jejich zdatnosti.

chi-kung-instruktor

 

chi-kung-instruktor

chi-kung

Jak účinně můžeme řešit emocionální stres, když nás bolí tělo nebo jsme unaveni? Jak dokážeme poslouchat náš vnitřní intuitivní hlas, když jsme ve stresu? Mnoho lidí si podvědomě volí omezující bolest, namísto toho, aby přijali výzvu a jednou pro vždy se problému zbavili na hlubší úrovni. Pokud pochybujete o svém zdraví a nejste si jisti, přidejte se k Seymourovi Koblinovi.

chi-kung-instruktor

Program zahrnuje 80 hodin skupinových lekcí, individuálních lekcí a instrukcí s dozorem. V tomto kurzu se naučíte hlubokým znalostem, kdy někteří studenti budou potřebovat více či méně hodin návodů od Seymoura nebo jiného certifikovaného instruktora. Účastníci budou zdatní v čchi-kungu a nei-kungu, zároveň dostanou základy v tai chi chuan, tchuej šou (push hands), použití sebeobrany a taoistické meditaci.

BUĎ architektem svého těla –
chrámu, v němž sídlí tvá duše
BUĎ stromem života –
pružným a vytrvalým,
který odolá rozdílům typickým všem ročním obdobím
BUĎ jako vyladění nástroj –
hrající svou jedinečnou pulsující melodii
po celý čas

Věděli jste?

chi-kung-instruktor

chi-kung-practitioner

Podle oficiálních záznamů se Li Cheng Yuen narodil v Číně v roce 1677 (ačkoliv on sám tvrdil, že se narodil již v roce 1736). Během svého dlouhého života nepřetržitě praktikoval bylinkářství a bojová umění. V roce 1930 New York Times vydali článek, ve kterém zveřejnili oficiální čínské listiny, které byly odkryty.

Tyto listiny, datovány v roce 1827, obsahovaly oficiální gratulace k jeho 150. narozeninám. Pozdější dokumenty, datovány v roce 1877, obsahovaly gratulace k jeho 200. narozeninám. Tento taoistický meditující bylinkář a cvičitel tai chi,  čchi-kungu, nei-kungu měl 23 žen a vychoval více, než 200 dětí.

chi-kung-instruktor

Jak to udělal?

Li Ching-Yuen vyjádřil jednou větou recept na svou dlouhověkost: „Zachovej si klidné srdce, seď jako želva, choď hbitě jako holub a spi jako pes“. Čínský armádní generál Yang Sen ho pozval na návštěvu a nabídl mu, aby vyučoval čínské vojáky bojovým uměním. Sám generál nemohl uvěřit mladistvosti svého hosta, i přesto, že mu bylo 250 let.

Li Ching-Yuen zemřel 6. května v roce 1933. Svým studentům řekl, že již dokončil všechny své životní úkoly a je připraven vrátit se domů.

 

 

 

Most Recent Projects
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Start typing and press Enter to search