Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Zdravá strava, bylinky a aromaterapie

Leden 6, 2017 @ 6:00 pm - Leden 8, 2017 @ 5:00 pm

3500Kč

Naučte se pod dohledem Seymoura Koblina zařadit zdravou stravu, bylinky a aromaterapii z pohledu západní i východní medicíny do svého vlastního života či do své profesionální praxe.

 

Makrobiotické pochoutky pro Vás připraví Martina Coco Vojáčková

macro-food

SOHA aromaterapeut se učí posuzovat každého klienta z hlediska jeho zakořeněných konstitučních vlivů (prenatální a 0-24 roků), ale i nedávných deních podmínkách klienta (od 24 roků do přítomnosti). Zahrnuty jsou také lekce o genetice, energiích. K poznání člověka na hlubší úrovni je třeba důkladné vzdělání v oblasti působení přírodních sil (které jsou v čínské medicíně zastoupeny modelem yang/yin, 5 elementů a v ajurvédě jsou to Dóši – Vata, Pitta a Kapha). Toto komplexní osobní porozumění napomáhá aromaterapeutovi, aby klientům dával doporučení na míru, namísto pouhých rad ohledně jejich symptomů. Takže namísto toho, aby SOHA aromaterapeut poradil klientovi řekněme eukalyptus na bronchitidu, terapeut doporučí směs esenciálních olejů, do nichž zahrne datum narození, jeho životní styl, ale i životní styl jeho předků nebo dokonce karmické vlivy.

Poradce zdravé výživy a programy Bylinář – východní/západní byliny jsou také dostupné v korespondenční verzi. Tyto korespondenšní kurzy zahrnují veškeré materiály (knihy, audio & video) a osobní koučink/vedení v soukromých lekcích (a malých skupinkách) naplánovaných individuálně se Seymourem Koblinem. Absolvování některých nebo všech lekcí korespondenčně urychlí dokončení programu.

Pro zajištění kvality absolventů(-ek) a jejich úspěchu v oboru je požadováno, aby všichni korespondenční studenti(-ky) měli zařazeno osobní učednictví u Seymoura Koblina.

Seymourova sekce osobního učednictví (Personal Apprenticeship/ Internship / Mentorship) zahrnuje 10 – 15 bezprostředních osobních lekcí (s 1 nebo 2 studenty) a setkávání (bez limitu) v malých skupinách (3 nebo více studentů) na Skype, Google hangouts, telefonicky nebo osobně s dalšími mezinárodními studenty. Tato neustále probíhající setkávání dovolují učedníkům a absolventům(-ám) soustavně vyvíjet jejich dovednosti v mezinárodní komunitě ISOHA.

Skvělý způsob, jak vyzkoušet náš program, je absolvovat poradenství výživy u jednoho z našich studentů(-ek):

Details

Start:
Leden 6, 2017 @ 6:00 pm
End:
Leden 8, 2017 @ 5:00 pm
Cost:
3500Kč

Venue

ISOHA
Thámova 7
Praha 8 - Karlín, 18600 Czech Republic
+ Google Map
Phone:
602695929
Website:
www.isoharts.com
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search