Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

zen-touch-shiatsu-3.

Prosinec 2, 2016 @ 6:00 pm - Prosinec 4, 2016 @ 5:00 pm

Kč3500

Zen-touch-shiatsu-3  / Orientální Diagnostika
Třetí a poslední část navazujících víkendových kurzů Zen-Touch™ Shiatsu III – Možno absolvovat i samostatně!

Pátek: 18:00 – 21:00

Sobota + Neděle: 10:00 – 17:00

Zen-Touch™ je inovativní přístup k tradičnímu shiatsu  akupresury a orientální práce s tělem patentovaný Seymourem Koblinem. Zen-Touch™ vyvolává hluboký ozdravný regenerační efekt vyvažováním energie v těle. Tato práce s tělem klientovi umožňuje, aby zůstal během procedury oblečený.

vikendovy-kurz-zen-touch-shiatsu-3

Stlačování při protahování končetin zvyšuje tok energie a stimuluje vitalitu. Každý dotek kombinuje terapii s diagnostikou a ten, kdo doteky provádí je tak schopen citlivě reagovat na každou odezvu klientova těla.

Zen-Touch™ Vám dokáže přinést úlevu při bolestech šíje a krku, zvýšit flexibilit, zlepšit stresové napětí, zlepšit trávění, držení těla i soustředění. Zen-Touch ™ je unikátní neboť je vždy přínosem pro toho, kdo jej provádí, vyvolává stav bytí, ve kterém je dávání stejně přínosné jako přijímání.

Zen-touch-shiatsu-3  / Orientální Diagnostika

Čtení těla

Zdraví, láska, životní cesta: Naučte se číst svůj životní smysl, své životní výzvy z Vašeho těla. Objevte životní lekce, zdravotní konstituci a kondici. Pomáhejte sami sobě, přátelům, rodině a nebo klientům naplnit životní poslání. Nejdůležitějším průvodcem při každém rozhodnutí, je intuice. Naučte se rozpoznat, kdy Vás volá, a kdy by jste měli toto volání vyslyšet.

zen-touch-shiatsu-3

Reading body – čtení těla

 

Zen-touch-shiatsu-3  / Orientální Diagnostika

Co je Zen-Touch™ ?

Zen-TouchTM je inovační metoda vytvořená Seymourem Koblinem, která kombinuje shiatsu, akupresuru a východní/asijské masáže a práci s tělem.
Praktikující vyvíjejí tlak, zatímco postupně protahují končetiny. Práci doprovázející soucit, respekt a „energetická empatie“ slouží ke stimulaci toku chi, cirkulace a vitality.
Každý dotyk kombinuje diagnostiku a terapii, jak praktik citlivě reaguje na jedinečnou kondici každého klienta. Duální cesta v léčení – pro klienta i praktika.
Všestrannost technik vyrovnávání energie, „hlubokého držení“, protahování, techniky využívající lokty, chodidla, kolena nebo stimulující pohyby rukou; to vše poskytuje praktikovi široký repertoár metod umožňujících dosažení hlubokých změn u klientů.
Zen-Touch™ ovlivňuje podvědomí. Každá session je plynoucí a spontánní cesta improvizace do léčivé oblasti, která sídlí pod naším uvědomnělým vědomím. Zen-Touch™ praktik cítí jedinečné vyjádření toku Chi každé osoby a podporuje jeho přirozený pohyb směrem ke zdraví a léčení.  Setkání technik, východních vědomostí a intuice – „Vnoření se do Tao.”- K. Richard

Zen-touch-shiatsu-3  / Orientální Diagnostika

„Cítila jsem prvky sofistikovaných masérských technik, zatímco jsem  vnímala, že má duše hovoří a zároveň je promlouváno k ní.” – M. Sydney
„Jsem muzikant, a proto jsem prociťoval, jak moje tělo a duch jsou při session laděny tak, abych mohl hrát život mistrovštějším způsobem. Moje praktikující Zen-Touch™ byla jako ladička. Její metoda/přítomnost mi dovolila slyšet můj absolutní tón umožňující vnořit se do mého vlastního bytí – nástroje, jehož funkce je rezonovat s harmonií hlubokého léčení a inspirace” – A. Leon
„Seymourův moderní pohled na vlastnosti tradičních energetických meridiánů v kombinaci s jeho improvizačním přístupem dýchá nový život do oblasti masáží/ práce s tělem.” -Jeff St. Onge HHP, instruktor

Proč baví lidi praktikovat Zen-Touch™?
„Dělat tento styl práce s tělem je potěšením.  Z praktikování cítím ohromný zdravotní prospěch a mí klienti dosahují zásadních výsledků.”
K. R. Ridge, praktik

Zen-Touch™ demystifikuje tradiční východní modely jinu a jangu, pěti elementů, čtení těla a doporučení životního stylu tím, že je začleňuje do snadno pochopitelné perspektivy dnešních moderních dnů.

Zatímco filozofie a techniky Zen-Touch™ poskytují studentovi vydatný zdroj pro motivující studium, Seymour zdůrazňuje, že soucit, úcta a vyjádření přirozené vrozené moudrosti leží v srdci léčení.

„Zen-Touch™ mě představilo mému nejmocnějšímu spojenci… Intuici.” – F. Yousry, studentka

Details

Start:
Prosinec 2, 2016 @ 6:00 pm
End:
Prosinec 4, 2016 @ 5:00 pm
Cost:
Kč3500
Website:
czech.isoharts.com

Venue

ISOHA
Thámova 7
Praha 8 - Karlín, 18600 Czech Republic
+ Google Map
Phone:
602695929
Website:
www.isoharts.com
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search