Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Cvičení CHI KUNG TAI CHI

Červen 14, 2017 @ 6:00 pm - 7:00 pm

Kč200

Cvičení CHI KUNG TAI CHI


Kdy? Každou středu od 18:00 do 19:00

Kde? Thámova 7, Praha

Cena? 200 Kč

 


Cvičení CHI KUNG TAI CHI: Cvičení pro harmonizaci těla, dechu a ostré mysli založené na třech základních principech. Tyto principy Vám zaručí zvýšení energie, zmírnění bolesti, pocit svobody a zlepšení imunity.

 

„Od roku 1978 jsem viděl 100% výsledky u lidí, kteří praktikovali toto cvičení, jako zvýšení úrovně energie, flexibility, síly. Svoboda od bolesti lidi přivádí k vyšší úrovni vědomí. Otevřete dveře další úrovni cvičení, harmonizaci emocí a vztahu k intuici. Naučíte se jak být efektivní při řešení emočních výkyvů a stresu, když je vaše fyzické tělo unavené nebo bolavé. Na podvědomé úrovni se mnoho lidí rozhodne necvičit, bolest jim pak znemožňuje dosáhnout náročnější a vědomější úrovně lidské bytosti. Pokud pochybujete, vyberte si zdraví a cvičení!“

Seymour Koblin

Chi kung Tai chi – cvičení

Li Cheng- Yuen

Podle oficiálních záznamů se Li Cheng- Yuen narodil v roce 1677. (Ačkoli on sám tvrdil, že se narodil v až v roce 1736.) Po dobu svého dlouhého života praktikoval bylinkářství a bojová umění. V roce 1930 noviny New York Times otiskly článek, v němž zveřejnily oficiální čínské vládní dokumenty obsahující zprávu o oficiálním přání Li Cheng- Yuen k jeho 150. narozeninám. Později objevené dokumenty datované do roku 1877 obsahovaly zprávu dokonce o přání k jeho 200. narozeninám.  Taoistický bylinkář praktikující Tai Chi Chi Kung, Nei Kung a meditace měl 23 manželek a více než 200 dětí.

Jak toho dosáhl?

Li Cheng- Yuen vyjádřil tajemství své dlouhověkosti v jediné větě. „Zachovat si klidné srdce, sedět jako želva, chodit tak rychle jako holub, spát tak jako pes.“ Čínský armádní generál Yang Sen pozval Li ho na návštěvu, a nabídl Li mu příležitost učit čínské vojáky bojovým umění. Generál nemohl uvěřit, jak mladistvý je jeho host, i když dosáhl věku 250 let.

Li Ching-Yuen zemřel 6. května v roce 1933. Řekl svým studentům, že již dokončil všechny své úkoly v tomto životě, a je připraven vrátit se domů.

Chi Kung Tai Chi Exercise

Details

Date:
Červen 14, 2017
Time:
6:00 pm - 7:00 pm
Cost:
Kč200

Venue

ISOHA
Thámova 7
Praha 8 - Karlín, 18600 Czech Republic
Phone:
602695929
Website:
www.isoharts.com
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search

Zen-Touch™ shiatsu "the Bow"